Brno

Předchozí Zpět

Celý blok staveb pod Pellicovou ulicí je tajemný a ukrývá několik pater různě starých štol. Roura na fotografii odvádí vodu z podzemního pramene skrz kaskádu prolomených sklepů kamsi hluboko pod zem do neznáma. Pár metrů se nám ji podařilo sledovat do hloubky než zmizela v uzoučkých neprůchodných chodbách. Brno, CZE 13. 3. 2014

Celý blok staveb pod Pellicovou ulicí je tajemný a ukrývá několik pater různě starých štol. Roura na fotografii odvádí vodu z podzemního pramene skrz kaskádu prolomených sklepů kamsi hluboko pod zem do neznáma. Pár metrů se nám ji podařilo sledovat do hloubky než zmizela v uzoučkých neprůchodných chodbách.Celý blok staveb pod Pellicovou ulicí je tajemný a ukrývá několik pater různě starých štol. Roura na fotografii odvádí vodu z podzemního pramene skrz kaskádu prolomených sklepů kamsi hluboko pod zem do neznáma. Pár metrů se nám ji podařilo sledovat do hloubky než zmizela v uzoučkých neprůchodných chodbách.Celý blok staveb pod Pellicovou ulicí je tajemný a ukrývá několik pater různě starých štol. Roura na fotografii odvádí vodu z podzemního pramene skrz kaskádu prolomených sklepů kamsi hluboko pod zem do neznáma. Pár metrů se nám ji podařilo sledovat do hloubky než zmizela v uzoučkých neprůchodných chodbách.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Podzemi_fruta_brno/podzemi_fruta_brno_23.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze