Brno

Předchozí Zpět Následující

Za každou další odbočkou se profil štoly zužuje. V potrubí se občas válí mlha, jindy zase zápach ze splaškové kanalizace a cesta se stává monotónní. Brno, CZE 6. 5. 2015

Za každou další odbočkou se profil štoly zužuje. V potrubí se občas válí mlha, jindy zase zápach ze splaškové kanalizace a cesta se stává monotónní.Za každou další odbočkou se profil štoly zužuje. V potrubí se občas válí mlha, jindy zase zápach ze splaškové kanalizace a cesta se stává monotónní.Za každou další odbočkou se profil štoly zužuje. V potrubí se občas válí mlha, jindy zase zápach ze splaškové kanalizace a cesta se stává monotónní.Za každou další odbočkou se profil štoly zužuje. V potrubí se občas válí mlha, jindy zase zápach ze splaškové kanalizace a cesta se stává monotónní.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-18]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odvodnovaci_potrubi_v_cernovicich_stoka_e06/odvodnovaci_potrubi_v_cernovicich_stoka_e06_14.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze