Brno

Předchozí Zpět Následující

Kdo, kdy a proč zazdil severní odbočku, se už asi nikdy nedozvíme. Stejně jako odpověď na otázku, kde se ve štole vzal rezavý ocelový žebřík. Brno, CZE 6. 5. 2015

Kdo, kdy a proč zazdil severní odbočku, se už asi nikdy nedozvíme. Stejně jako odpověď na otázku, kde se ve štole vzal rezavý ocelový žebřík.Kdo, kdy a proč zazdil severní odbočku, se už asi nikdy nedozvíme. Stejně jako odpověď na otázku, kde se ve štole vzal rezavý ocelový žebřík.Kdo, kdy a proč zazdil severní odbočku, se už asi nikdy nedozvíme. Stejně jako odpověď na otázku, kde se ve štole vzal rezavý ocelový žebřík.Kdo, kdy a proč zazdil severní odbočku, se už asi nikdy nedozvíme. Stejně jako odpověď na otázku, kde se ve štole vzal rezavý ocelový žebřík.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odvodnovaci_potrubi_v_cernovicich_stoka_e06/odvodnovaci_potrubi_v_cernovicich_stoka_e06_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze