Brno

Předchozí Zpět Následující

Podzemní zoo a pokojíček pro panenky mají přímou souvislost s cashí ukrytou v truhle. Její tajemství prozrazovat nebudeme. Brno, CZE 6. 5. 2015

Podzemní zoo a pokojíček pro panenky mají přímou souvislost s cashí ukrytou v truhle. Její tajemství prozrazovat nebudeme.Podzemní zoo a pokojíček pro panenky mají přímou souvislost s cashí ukrytou v truhle. Její tajemství prozrazovat nebudeme.Podzemní zoo a pokojíček pro panenky mají přímou souvislost s cashí ukrytou v truhle. Její tajemství prozrazovat nebudeme.Podzemní zoo a pokojíček pro panenky mají přímou souvislost s cashí ukrytou v truhle. Její tajemství prozrazovat nebudeme.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-28]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odvodnovaci_potrubi_v_cernovicich_stoka_e06/odvodnovaci_potrubi_v_cernovicich_stoka_e06_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze