Brno

Předchozí Zpět Následující

Pokračování spojovací chodby směrem k odlehčovací komoře OKB04. Dobře patrné je snížení stropu pod železniční vlečkou a v dálce zahrazená stěna koryta kmenové stoky B. Brno, CZE 29. 3. 2017

Pokračování spojovací chodby směrem k odlehčovací komoře OKB04. Dobře patrné je snížení stropu pod železniční vlečkou a v dálce zahrazená stěna koryta kmenové stoky B.Pokračování spojovací chodby směrem k odlehčovací komoře OKB04. Dobře patrné je snížení stropu pod železniční vlečkou a v dálce zahrazená stěna koryta kmenové stoky B.Pokračování spojovací chodby směrem k odlehčovací komoře OKB04. Dobře patrné je snížení stropu pod železniční vlečkou a v dálce zahrazená stěna koryta kmenové stoky B.Pokračování spojovací chodby směrem k odlehčovací komoře OKB04. Dobře patrné je snížení stropu pod železniční vlečkou a v dálce zahrazená stěna koryta kmenové stoky B.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-10]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odlehcovaci_komora_uhelna/odlehcovaci_komora_uhelna_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze