Brno

Předchozí Zpět Následující

Přelivná hrana v odlehčovací komoře v celé své kráse. Za normálního stavu je hladina splaškové vody hluboko pod vrcholem hrany, v případě nadkritického množství vody v potrubí ji však přeteče a vchrstne bez čištění rovnou do řeky. Brno, CZE 28. 4. 2015

Přelivná hrana v odlehčovací komoře v celé své kráse. Za normálního stavu je hladina splaškové vody hluboko pod vrcholem hrany, v případě nadkritického množství vody v potrubí ji však přeteče a vchrstne bez čištění rovnou do řeky.Přelivná hrana v odlehčovací komoře v celé své kráse. Za normálního stavu je hladina splaškové vody hluboko pod vrcholem hrany, v případě nadkritického množství vody v potrubí ji však přeteče a vchrstne bez čištění rovnou do řeky.Přelivná hrana v odlehčovací komoře v celé své kráse. Za normálního stavu je hladina splaškové vody hluboko pod vrcholem hrany, v případě nadkritického množství vody v potrubí ji však přeteče a vchrstne bez čištění rovnou do řeky.Přelivná hrana v odlehčovací komoře v celé své kráse. Za normálního stavu je hladina splaškové vody hluboko pod vrcholem hrany, v případě nadkritického množství vody v potrubí ji však přeteče a vchrstne bez čištění rovnou do řeky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odlehcovaci_komora_opustena/odlehcovaci_komora_opustena_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze