Brno

Předchozí Zpět Následující

Na protější straně šedozeleného kalného proudu kmenové stoky B je ústí do pobočné stoky B02. Ta vede v trase vůbec nejstarší brněnské kanalizační stoky, odvádějící splašky z města do řeky již v 1. polovině 19. století. Brno, CZE 28. 4. 2015

Na protější straně šedozeleného kalného proudu kmenové stoky B je ústí do pobočné stoky B02. Ta vede v trase vůbec nejstarší brněnské kanalizační stoky, odvádějící splašky z města do řeky již v 1. polovině 19. století.Na protější straně šedozeleného kalného proudu kmenové stoky B je ústí do pobočné stoky B02. Ta vede v trase vůbec nejstarší brněnské kanalizační stoky, odvádějící splašky z města do řeky již v 1. polovině 19. století.Na protější straně šedozeleného kalného proudu kmenové stoky B je ústí do pobočné stoky B02. Ta vede v trase vůbec nejstarší brněnské kanalizační stoky, odvádějící splašky z města do řeky již v 1. polovině 19. století.Na protější straně šedozeleného kalného proudu kmenové stoky B je ústí do pobočné stoky B02. Ta vede v trase vůbec nejstarší brněnské kanalizační stoky, odvádějící splašky z města do řeky již v 1. polovině 19. století.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odlehcovaci_komora_opustena/odlehcovaci_komora_opustena_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze