Brno

Předchozí Zpět Následující

Otevřít klapku silou jednoho či dvou lidí není možné. Mimoděk při tom ale zatoužíte spatřit neuvěřitelnou sílu vody, která dovede klapku otevřít do vodorovné polohy. Jak to v tu chvíli musí v komoře vypadat! Brno, CZE 28. 4. 2015

Otevřít klapku silou jednoho či dvou lidí není možné. Mimoděk při tom ale zatoužíte spatřit neuvěřitelnou sílu vody, která dovede klapku otevřít do vodorovné polohy. Jak to v tu chvíli musí v komoře vypadat! Otevřít klapku silou jednoho či dvou lidí není možné. Mimoděk při tom ale zatoužíte spatřit neuvěřitelnou sílu vody, která dovede klapku otevřít do vodorovné polohy. Jak to v tu chvíli musí v komoře vypadat! Otevřít klapku silou jednoho či dvou lidí není možné. Mimoděk při tom ale zatoužíte spatřit neuvěřitelnou sílu vody, která dovede klapku otevřít do vodorovné polohy. Jak to v tu chvíli musí v komoře vypadat! Otevřít klapku silou jednoho či dvou lidí není možné. Mimoděk při tom ale zatoužíte spatřit neuvěřitelnou sílu vody, která dovede klapku otevřít do vodorovné polohy. Jak to v tu chvíli musí v komoře vypadat!
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odlehcovaci_komora_opustena/odlehcovaci_komora_opustena_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze