Brno

Předchozí Zpět Následující

Cesta vzhůru není dlouhá, ale zvedání poklopů, často umístěných ve vozovce frekventovaných silnic, může být smrtelně nebezpečné. Brno, CZE 17. 2. 2016

Cesta vzhůru není dlouhá, ale zvedání poklopů, často umístěných ve vozovce frekventovaných silnic, může být smrtelně nebezpečné.Cesta vzhůru není dlouhá, ale zvedání poklopů, často umístěných ve vozovce frekventovaných silnic, může být smrtelně nebezpečné.Cesta vzhůru není dlouhá, ale zvedání poklopů, často umístěných ve vozovce frekventovaných silnic, může být smrtelně nebezpečné.Cesta vzhůru není dlouhá, ale zvedání poklopů, často umístěných ve vozovce frekventovaných silnic, může být smrtelně nebezpečné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odlehcovaci_komora_dalimilova/odlehcovaci_komora_dalimilova_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze