Brno

Předchozí Zpět Následující

Na přímém úseku odlehčovací štoly je několik revizních komor s žebříky, po kterých lze skrze poklop vyšplhat na povrch zemský. Brno, CZE 17. 2. 2016

Na přímém úseku odlehčovací štoly je několik revizních komor s žebříky, po kterých lze skrze poklop vyšplhat na povrch zemský.Na přímém úseku odlehčovací štoly je několik revizních komor s žebříky, po kterých lze skrze poklop vyšplhat na povrch zemský.Na přímém úseku odlehčovací štoly je několik revizních komor s žebříky, po kterých lze skrze poklop vyšplhat na povrch zemský.Na přímém úseku odlehčovací štoly je několik revizních komor s žebříky, po kterých lze skrze poklop vyšplhat na povrch zemský.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Odlehcovaci_komora_dalimilova/odlehcovaci_komora_dalimilova_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze