Brno

Předchozí Zpět Následující

Pod schody se navždy zastavil nákladní výtah. Výtahářka se tak trošku nudí a sedíc na opěradle židle očekává své příští cestující. Brno, CZE 25. 7. 2018

Pod schody se navždy zastavil nákladní výtah. Výtahářka se tak trošku nudí a sedíc na opěradle židle očekává své příští cestující.Pod schody se navždy zastavil nákladní výtah. Výtahářka se tak trošku nudí a sedíc na opěradle židle očekává své příští cestující.Pod schody se navždy zastavil nákladní výtah. Výtahářka se tak trošku nudí a sedíc na opěradle židle očekává své příští cestující.Pod schody se navždy zastavil nákladní výtah. Výtahářka se tak trošku nudí a sedíc na opěradle židle očekává své příští cestující.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-12-05]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Obchodni_dum_letna_v_bystrci/obchodni_dum_letna_v_bystrci_20.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze