Brno

Předchozí Zpět Následující

Na jediném místě v krytu se zachovaly nepřehlédnutelné pozůstatky číslování jednotlivých úseků. Čí ruka asi uprostřed válečné vřavy malovala obří číslice na stěnu? Brno, CZE 5. 3. 2016

Na jediném místě v krytu se zachovaly nepřehlédnutelné pozůstatky číslování jednotlivých úseků. Čí ruka asi uprostřed válečné vřavy malovala obří číslice na stěnu?Na jediném místě v krytu se zachovaly nepřehlédnutelné pozůstatky číslování jednotlivých úseků. Čí ruka asi uprostřed válečné vřavy malovala obří číslice na stěnu?Na jediném místě v krytu se zachovaly nepřehlédnutelné pozůstatky číslování jednotlivých úseků. Čí ruka asi uprostřed válečné vřavy malovala obří číslice na stěnu?Na jediném místě v krytu se zachovaly nepřehlédnutelné pozůstatky číslování jednotlivých úseků. Čí ruka asi uprostřed válečné vřavy malovala obří číslice na stěnu?
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-29]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kryt_pod_opustenou_ulici/kryt_pod_opustenou_ulici_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze