Brno

Předchozí Zpět Následující

V chodbičce za vstupem někdo před léty shromáždil poslední zbytky kovového vybavení krytu - do sběru je již ale nikdy neodevzdal. Brno, CZE 5. 3. 2016

V chodbičce za vstupem někdo před léty shromáždil poslední zbytky kovového vybavení krytu - do sběru je již ale nikdy neodevzdal.V chodbičce za vstupem někdo před léty shromáždil poslední zbytky kovového vybavení krytu - do sběru je již ale nikdy neodevzdal.V chodbičce za vstupem někdo před léty shromáždil poslední zbytky kovového vybavení krytu - do sběru je již ale nikdy neodevzdal.V chodbičce za vstupem někdo před léty shromáždil poslední zbytky kovového vybavení krytu - do sběru je již ale nikdy neodevzdal.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-29]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kryt_pod_opustenou_ulici/kryt_pod_opustenou_ulici_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze