Brno

Předchozí Zpět Následující

Typický profil elipsy s odseknutým dnem tvořícím podlahu a dvojicí úzkých lavic podél stěn. Původně je pravděpodobně kryla dřevěná deska. Brno, CZE 5. 3. 2016

Typický profil elipsy s odseknutým dnem tvořícím podlahu a dvojicí úzkých lavic podél stěn. Původně je pravděpodobně kryla dřevěná deska.Typický profil elipsy s odseknutým dnem tvořícím podlahu a dvojicí úzkých lavic podél stěn. Původně je pravděpodobně kryla dřevěná deska.Typický profil elipsy s odseknutým dnem tvořícím podlahu a dvojicí úzkých lavic podél stěn. Původně je pravděpodobně kryla dřevěná deska.Typický profil elipsy s odseknutým dnem tvořícím podlahu a dvojicí úzkých lavic podél stěn. Původně je pravděpodobně kryla dřevěná deska.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kryt_pod_opustenou_ulici/kryt_pod_opustenou_ulici_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze