Brno

Předchozí Zpět Následující

Věkovitým uhlákem se bůhvíproč kdosi v zadní části krytu pokoušel prokopat pod podlahu. Možná je tu ukrytý nacistický poklad z 2. světové války. Brno, CZE 5. 3. 2016

Věkovitým uhlákem se bůhvíproč kdosi v zadní části krytu pokoušel prokopat pod podlahu. Možná je tu ukrytý nacistický poklad z 2. světové války.Věkovitým uhlákem se bůhvíproč kdosi v zadní části krytu pokoušel prokopat pod podlahu. Možná je tu ukrytý nacistický poklad z 2. světové války.Věkovitým uhlákem se bůhvíproč kdosi v zadní části krytu pokoušel prokopat pod podlahu. Možná je tu ukrytý nacistický poklad z 2. světové války.Věkovitým uhlákem se bůhvíproč kdosi v zadní části krytu pokoušel prokopat pod podlahu. Možná je tu ukrytý nacistický poklad z 2. světové války.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kryt_pod_opustenou_ulici/kryt_pod_opustenou_ulici_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze