Brno

Předchozí Zpět Následující

A to je definitivní konec bývalé stanice Královo Pole. Původní dráha se vlevo stává vlečkou Královopolské strojírny a míří na své kilometr dlouhé pouti k poslední, osmé, bráně do areálu, odbočující kolej vpravo tvoří začátek vlečky do teplárny Červený mlýn. Brno, CZE 17. 2. 2015

A to je definitivní konec bývalé stanice Královo Pole. Původní dráha se vlevo stává vlečkou Královopolské strojírny a míří na své kilometr dlouhé pouti k poslední, osmé, bráně do areálu, odbočující kolej vpravo tvoří začátek vlečky do teplárny Červený mlýn.A to je definitivní konec bývalé stanice Královo Pole. Původní dráha se vlevo stává vlečkou Královopolské strojírny a míří na své kilometr dlouhé pouti k poslední, osmé, bráně do areálu, odbočující kolej vpravo tvoří začátek vlečky do teplárny Červený mlýn.A to je definitivní konec bývalé stanice Královo Pole. Původní dráha se vlevo stává vlečkou Královopolské strojírny a míří na své kilometr dlouhé pouti k poslední, osmé, bráně do areálu, odbočující kolej vpravo tvoří začátek vlečky do teplárny Červený mlýn.A to je definitivní konec bývalé stanice Královo Pole. Původní dráha se vlevo stává vlečkou Královopolské strojírny a míří na své kilometr dlouhé pouti k poslední, osmé, bráně do areálu, odbočující kolej vpravo tvoří začátek vlečky do teplárny Červený mlýn.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_153.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze