Brno

Předchozí Zpět Následující

Ačkoliv se po sousední silnici, estakádách, na mostě i dálničním tunelem řítí tisíce aut denně, na bývalém nádraží je klid. Po kolejích občas proběhne zajíc, opodál vaří v plechovce polévku bezdomovci a výjímečně tu potkáte i sběrače kovů. V popředí výkolejka VkTe1 na vlečce do teplárny. Brno, CZE 3. 12. 2016

Ačkoliv se po sousední silnici, estakádách, na mostě i dálničním tunelem řítí tisíce aut denně, na bývalém nádraží je klid. Po kolejích občas proběhne zajíc, opodál vaří v plechovce polévku bezdomovci a výjímečně tu potkáte i sběrače kovů. V popředí výkolejka VkTe1 na vlečce do teplárny.Ačkoliv se po sousední silnici, estakádách, na mostě i dálničním tunelem řítí tisíce aut denně, na bývalém nádraží je klid. Po kolejích občas proběhne zajíc, opodál vaří v plechovce polévku bezdomovci a výjímečně tu potkáte i sběrače kovů. V popředí výkolejka VkTe1 na vlečce do teplárny.Ačkoliv se po sousední silnici, estakádách, na mostě i dálničním tunelem řítí tisíce aut denně, na bývalém nádraží je klid. Po kolejích občas proběhne zajíc, opodál vaří v plechovce polévku bezdomovci a výjímečně tu potkáte i sběrače kovů. V popředí výkolejka VkTe1 na vlečce do teplárny.Ačkoliv se po sousední silnici, estakádách, na mostě i dálničním tunelem řítí tisíce aut denně, na bývalém nádraží je klid. Po kolejích občas proběhne zajíc, opodál vaří v plechovce polévku bezdomovci a výjímečně tu potkáte i sběrače kovů. V popředí výkolejka VkTe1 na vlečce do teplárny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-05]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_152.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze