Brno

Předchozí Zpět Následující

Vlečková výhybka č. 29. Dnes už je těžké rozpoznat, kam až zasahovalo na jižním zhlaví kolejiště stanice a které koleje naopak patřili některé z trojice vleček. Brno, CZE 3. 12. 2016

Vlečková výhybka č. 29. Dnes už je těžké rozpoznat, kam až zasahovalo na jižním zhlaví kolejiště stanice a které koleje naopak patřili některé z trojice vleček.Vlečková výhybka č. 29. Dnes už je těžké rozpoznat, kam až zasahovalo na jižním zhlaví kolejiště stanice a které koleje naopak patřili některé z trojice vleček.Vlečková výhybka č. 29. Dnes už je těžké rozpoznat, kam až zasahovalo na jižním zhlaví kolejiště stanice a které koleje naopak patřili některé z trojice vleček.Vlečková výhybka č. 29. Dnes už je těžké rozpoznat, kam až zasahovalo na jižním zhlaví kolejiště stanice a které koleje naopak patřili některé z trojice vleček.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_149.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze