Brno

Předchozí Zpět Následující

Celkový pohled na jižní zhlaví bývalé stanice se sedmou branou na vlečce do strojírny (vlevo). Kolej uprostřed je bývalá kolej místní dráhy Brno – Tišnov, dnes od matně viditelného zarážedla rovněž součást vlečky Královopolské strojírny. Kolej vpravo naopak tvoří nejmladší vlečku bývalé královopolské stanice mířící do teplárny Červený mlýn. Brno, CZE 17. 2. 2015

Celkový pohled na jižní zhlaví bývalé stanice se sedmou branou na vlečce do strojírny (vlevo). Kolej uprostřed je bývalá kolej místní dráhy Brno – Tišnov, dnes od matně viditelného zarážedla rovněž součást vlečky Královopolské strojírny. Kolej vpravo naopak tvoří nejmladší vlečku bývalé královopolské stanice mířící do teplárny Červený mlýn.Celkový pohled na jižní zhlaví bývalé stanice se sedmou branou na vlečce do strojírny (vlevo). Kolej uprostřed je bývalá kolej místní dráhy Brno – Tišnov, dnes od matně viditelného zarážedla rovněž součást vlečky Královopolské strojírny. Kolej vpravo naopak tvoří nejmladší vlečku bývalé královopolské stanice mířící do teplárny Červený mlýn.Celkový pohled na jižní zhlaví bývalé stanice se sedmou branou na vlečce do strojírny (vlevo). Kolej uprostřed je bývalá kolej místní dráhy Brno – Tišnov, dnes od matně viditelného zarážedla rovněž součást vlečky Královopolské strojírny. Kolej vpravo naopak tvoří nejmladší vlečku bývalé královopolské stanice mířící do teplárny Červený mlýn.Celkový pohled na jižní zhlaví bývalé stanice se sedmou branou na vlečce do strojírny (vlevo). Kolej uprostřed je bývalá kolej místní dráhy Brno – Tišnov, dnes od matně viditelného zarážedla rovněž součást vlečky Královopolské strojírny. Kolej vpravo naopak tvoří nejmladší vlečku bývalé královopolské stanice mířící do teplárny Červený mlýn.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-05]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_147.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze