Brno

Předchozí Zpět Následující

Bývalé královopolské nádraží je polouzavřeným světem blízkým a přesto odděleným od každodenní uspěchané reality. Možná se tu někde skrývá i železniční Šípková Růženka nebo aspoň výhybka s kolejí do Zababova. Brno, CZE 17. 2. 2015

Bývalé královopolské nádraží je polouzavřeným světem blízkým a přesto odděleným od každodenní uspěchané reality. Možná se tu někde skrývá i železniční Šípková Růženka nebo aspoň výhybka s kolejí do Zababova.Bývalé královopolské nádraží je polouzavřeným světem blízkým a přesto odděleným od každodenní uspěchané reality. Možná se tu někde skrývá i železniční Šípková Růženka nebo aspoň výhybka s kolejí do Zababova.Bývalé královopolské nádraží je polouzavřeným světem blízkým a přesto odděleným od každodenní uspěchané reality. Možná se tu někde skrývá i železniční Šípková Růženka nebo aspoň výhybka s kolejí do Zababova.Bývalé královopolské nádraží je polouzavřeným světem blízkým a přesto odděleným od každodenní uspěchané reality. Možná se tu někde skrývá i železniční Šípková Růženka nebo aspoň výhybka s kolejí do Zababova.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_144.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze