Brno

Předchozí Zpět Následující

Totéž místo zezadu. Těžko říct, proč ploty a dvojice bran vyťaly z jinak volné trasy vlečky půl křížení a jednu výhybku, které se tak nachází uvnitř areálu. V pořadí jde již o pátou a šestou bránu (od severu) mezi volnou plochou bývalé stanice a vnitřním areálem strojírny. Brno, CZE 17. 2. 2015

Totéž místo zezadu. Těžko říct, proč ploty a dvojice bran vyťaly z jinak volné trasy vlečky půl křížení a jednu výhybku, které se tak nachází uvnitř areálu. V pořadí jde již o pátou a šestou bránu (od severu) mezi volnou plochou bývalé stanice a vnitřním areálem strojírny.Totéž místo zezadu. Těžko říct, proč ploty a dvojice bran vyťaly z jinak volné trasy vlečky půl křížení a jednu výhybku, které se tak nachází uvnitř areálu. V pořadí jde již o pátou a šestou bránu (od severu) mezi volnou plochou bývalé stanice a vnitřním areálem strojírny.Totéž místo zezadu. Těžko říct, proč ploty a dvojice bran vyťaly z jinak volné trasy vlečky půl křížení a jednu výhybku, které se tak nachází uvnitř areálu. V pořadí jde již o pátou a šestou bránu (od severu) mezi volnou plochou bývalé stanice a vnitřním areálem strojírny.Totéž místo zezadu. Těžko říct, proč ploty a dvojice bran vyťaly z jinak volné trasy vlečky půl křížení a jednu výhybku, které se tak nachází uvnitř areálu. V pořadí jde již o pátou a šestou bránu (od severu) mezi volnou plochou bývalé stanice a vnitřním areálem strojírny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_142.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze