Brno

Předchozí Zpět Následující

Střídmý pohled za pátou bránu. Dvě koleje vlečky pokračují hlouběji do areálu, jedna se vrací skrz další bránu ven, aby se na chvíli spojila se staniční kolejí před definitivním zvlečkovatěním bývalé dráhy. Brno, CZE 17. 2. 2015

Střídmý pohled za pátou bránu. Dvě koleje vlečky pokračují hlouběji do areálu, jedna se vrací skrz další bránu ven, aby se na chvíli spojila se staniční kolejí před definitivním zvlečkovatěním bývalé dráhy.Střídmý pohled za pátou bránu. Dvě koleje vlečky pokračují hlouběji do areálu, jedna se vrací skrz další bránu ven, aby se na chvíli spojila se staniční kolejí před definitivním zvlečkovatěním bývalé dráhy.Střídmý pohled za pátou bránu. Dvě koleje vlečky pokračují hlouběji do areálu, jedna se vrací skrz další bránu ven, aby se na chvíli spojila se staniční kolejí před definitivním zvlečkovatěním bývalé dráhy.Střídmý pohled za pátou bránu. Dvě koleje vlečky pokračují hlouběji do areálu, jedna se vrací skrz další bránu ven, aby se na chvíli spojila se staniční kolejí před definitivním zvlečkovatěním bývalé dráhy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_141.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze