Brno

Předchozí Zpět Následující

V oblouku se vlečková kolej (na snímku) a staniční koleje (pod stožáry vlevo) poněkud vzdalují, odděleny pásem bujného křoví. Před bílými vraty uprostřed snímku se nachází čtvrtá brána na vlečce. Brno, CZE 3. 12. 2016

V oblouku se vlečková kolej (na snímku) a staniční koleje (pod stožáry vlevo) poněkud vzdalují, odděleny pásem bujného křoví. Před bílými vraty uprostřed snímku se nachází čtvrtá brána na vlečce.V oblouku se vlečková kolej (na snímku) a staniční koleje (pod stožáry vlevo) poněkud vzdalují, odděleny pásem bujného křoví. Před bílými vraty uprostřed snímku se nachází čtvrtá brána na vlečce.V oblouku se vlečková kolej (na snímku) a staniční koleje (pod stožáry vlevo) poněkud vzdalují, odděleny pásem bujného křoví. Před bílými vraty uprostřed snímku se nachází čtvrtá brána na vlečce.V oblouku se vlečková kolej (na snímku) a staniční koleje (pod stožáry vlevo) poněkud vzdalují, odděleny pásem bujného křoví. Před bílými vraty uprostřed snímku se nachází čtvrtá brána na vlečce.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_140.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze