Brno

Předchozí Zpět Následující

Při pohledu zpět se severní zhlaví ztrácí za pozvolným obloukem, uvnitř kterého se skrývají další vrata a vjezd do areálu strojírny. Zhrba v tomto místě odbočoala na snímku vlevo zrušená vlečka do vojenského skladu - Montursdepa. Brno, CZE 17. 2. 2015

Při pohledu zpět se severní zhlaví ztrácí za pozvolným obloukem, uvnitř kterého se skrývají další vrata a vjezd do areálu strojírny. Zhrba v tomto místě odbočoala na snímku vlevo zrušená vlečka do vojenského skladu - Montursdepa.Při pohledu zpět se severní zhlaví ztrácí za pozvolným obloukem, uvnitř kterého se skrývají další vrata a vjezd do areálu strojírny. Zhrba v tomto místě odbočoala na snímku vlevo zrušená vlečka do vojenského skladu - Montursdepa.Při pohledu zpět se severní zhlaví ztrácí za pozvolným obloukem, uvnitř kterého se skrývají další vrata a vjezd do areálu strojírny. Zhrba v tomto místě odbočoala na snímku vlevo zrušená vlečka do vojenského skladu - Montursdepa.Při pohledu zpět se severní zhlaví ztrácí za pozvolným obloukem, uvnitř kterého se skrývají další vrata a vjezd do areálu strojírny. Zhrba v tomto místě odbočoala na snímku vlevo zrušená vlečka do vojenského skladu - Montursdepa.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_139.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze