Brno

Předchozí Zpět Následující

Prostá kolejová křížení (nikoliv anglické neboli křižovatkové výhybky) jsou dnes již téměř vzácností. Kolik takových bychom napočítali na železničních drahách v Brně? Brno, CZE 17. 2. 2015

Prostá kolejová křížení (nikoliv anglické neboli křižovatkové výhybky) jsou dnes již téměř vzácností. Kolik takových bychom napočítali na železničních drahách v Brně?Prostá kolejová křížení (nikoliv anglické neboli křižovatkové výhybky) jsou dnes již téměř vzácností. Kolik takových bychom napočítali na železničních drahách v Brně?Prostá kolejová křížení (nikoliv anglické neboli křižovatkové výhybky) jsou dnes již téměř vzácností. Kolik takových bychom napočítali na železničních drahách v Brně?Prostá kolejová křížení (nikoliv anglické neboli křižovatkové výhybky) jsou dnes již téměř vzácností. Kolik takových bychom napočítali na železničních drahách v Brně?
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_138.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze