Brno

Předchozí Zpět Následující

Prakticky celá, přes 500 m dlouhá stanice se nacházela v přímém úseku. Pouze jižní zhlaví už zasahovalo do oblouku, kterým se trať stáčela k Černým Polím. Brno, CZE 3. 12. 2016

Prakticky celá, přes 500 m dlouhá stanice se nacházela v přímém úseku. Pouze jižní zhlaví už zasahovalo do oblouku, kterým se trať stáčela k Černým Polím.Prakticky celá, přes 500 m dlouhá stanice se nacházela v přímém úseku. Pouze jižní zhlaví už zasahovalo do oblouku, kterým se trať stáčela k Černým Polím.Prakticky celá, přes 500 m dlouhá stanice se nacházela v přímém úseku. Pouze jižní zhlaví už zasahovalo do oblouku, kterým se trať stáčela k Černým Polím.Prakticky celá, přes 500 m dlouhá stanice se nacházela v přímém úseku. Pouze jižní zhlaví už zasahovalo do oblouku, kterým se trať stáčela k Černým Polím.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_136.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze