Brno

Předchozí Zpět Následující

Další vlečková brána je zvláštní hned z několika důvodů - jednak koleje vchází do areálu, aby ho hned po pár desítkách metrů obdobnou branou zase opustily, druhak se přímo pod branou nachází méně typické kolejové křížení. Brno, CZE 3. 12. 2016

Další vlečková brána je zvláštní hned z několika důvodů - jednak koleje vchází do areálu, aby ho hned po pár desítkách metrů obdobnou branou zase opustily, druhak se přímo pod branou nachází méně typické kolejové křížení.Další vlečková brána je zvláštní hned z několika důvodů - jednak koleje vchází do areálu, aby ho hned po pár desítkách metrů obdobnou branou zase opustily, druhak se přímo pod branou nachází méně typické kolejové křížení.Další vlečková brána je zvláštní hned z několika důvodů - jednak koleje vchází do areálu, aby ho hned po pár desítkách metrů obdobnou branou zase opustily, druhak se přímo pod branou nachází méně typické kolejové křížení.Další vlečková brána je zvláštní hned z několika důvodů - jednak koleje vchází do areálu, aby ho hned po pár desítkách metrů obdobnou branou zase opustily, druhak se přímo pod branou nachází méně typické kolejové křížení.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_135.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze