Brno

Předchozí Zpět Následující

V roce 1973 dodávala návěstidla na výhybky pro celé Československo společnost Kovo z obce Věšín na Příbramsku. Společnost prosperuje dodnes. Brno, CZE 3. 12. 2016

V roce 1973 dodávala návěstidla na výhybky pro celé Československo společnost Kovo z obce Věšín na Příbramsku. Společnost prosperuje dodnes.V roce 1973 dodávala návěstidla na výhybky pro celé Československo společnost Kovo z obce Věšín na Příbramsku. Společnost prosperuje dodnes.V roce 1973 dodávala návěstidla na výhybky pro celé Československo společnost Kovo z obce Věšín na Příbramsku. Společnost prosperuje dodnes.V roce 1973 dodávala návěstidla na výhybky pro celé Československo společnost Kovo z obce Věšín na Příbramsku. Společnost prosperuje dodnes.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_133.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze