Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled zpět k severu s ohniskem 314 mm, západní dvě koleje (vlevo) náleží ke stanici Brno-Královo Pole (obvod staré nádraží), východní dvě (vpravo) k vlečce do strojírny. Brno, CZE 3. 12. 2016

Pohled zpět k severu s ohniskem 314 mm, západní dvě koleje (vlevo) náleží ke stanici Brno-Královo Pole (obvod staré nádraží), východní dvě (vpravo) k vlečce do strojírny.Pohled zpět k severu s ohniskem 314 mm, západní dvě koleje (vlevo) náleží ke stanici Brno-Královo Pole (obvod staré nádraží), východní dvě (vpravo) k vlečce do strojírny.Pohled zpět k severu s ohniskem 314 mm, západní dvě koleje (vlevo) náleží ke stanici Brno-Královo Pole (obvod staré nádraží), východní dvě (vpravo) k vlečce do strojírny.Pohled zpět k severu s ohniskem 314 mm, západní dvě koleje (vlevo) náleží ke stanici Brno-Královo Pole (obvod staré nádraží), východní dvě (vpravo) k vlečce do strojírny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_128.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze