Brno

Předchozí Zpět Následující

Ačkoliv se zdá, že výhybka č. 4 náleží ke stanici, ve skutečnosti jde o výhybku na vlečce do Královopolské strojírny, ke které náleží dvě nejvýchodnější koleje čtyřkolejného kolejiště. Brno, CZE 17. 2. 2015

Ačkoliv se zdá, že výhybka č. 4 náleží ke stanici, ve skutečnosti jde o výhybku na vlečce do Královopolské strojírny, ke které náleží dvě nejvýchodnější koleje čtyřkolejného kolejiště.Ačkoliv se zdá, že výhybka č. 4 náleží ke stanici, ve skutečnosti jde o výhybku na vlečce do Královopolské strojírny, ke které náleží dvě nejvýchodnější koleje čtyřkolejného kolejiště.Ačkoliv se zdá, že výhybka č. 4 náleží ke stanici, ve skutečnosti jde o výhybku na vlečce do Královopolské strojírny, ke které náleží dvě nejvýchodnější koleje čtyřkolejného kolejiště.Ačkoliv se zdá, že výhybka č. 4 náleží ke stanici, ve skutečnosti jde o výhybku na vlečce do Královopolské strojírny, ke které náleží dvě nejvýchodnější koleje čtyřkolejného kolejiště.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_126.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze