Brno

Předchozí Zpět Následující

Kilometráž vlečky se počíná na výhybce A1 poblíž severního zhlaví původní stanice a s kilometráží souběžných staničních kolejí je nekompatibilní. Brno, CZE 17. 2. 2015

Kilometráž vlečky se počíná na výhybce A1 poblíž severního zhlaví původní stanice a s kilometráží souběžných staničních kolejí je nekompatibilní.Kilometráž vlečky se počíná na výhybce A1 poblíž severního zhlaví původní stanice a s kilometráží souběžných staničních kolejí je nekompatibilní.Kilometráž vlečky se počíná na výhybce A1 poblíž severního zhlaví původní stanice a s kilometráží souběžných staničních kolejí je nekompatibilní.Kilometráž vlečky se počíná na výhybce A1 poblíž severního zhlaví původní stanice a s kilometráží souběžných staničních kolejí je nekompatibilní.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_125.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze