Brno

Předchozí Zpět Následující

Opět pohled z lávky pro pěší, která překračuje dálnici i přilehlé kolejiště zrušené stanice. K jihojihovýchodu pokračují čtyři koleje - vlevo jedna vlečková, vpravo tři staniční. Brno, CZE 3. 12. 2016

Opět pohled z lávky pro pěší, která překračuje dálnici i přilehlé kolejiště zrušené stanice. K jihojihovýchodu pokračují čtyři koleje - vlevo jedna vlečková, vpravo tři staniční.Opět pohled z lávky pro pěší, která překračuje dálnici i přilehlé kolejiště zrušené stanice. K jihojihovýchodu pokračují čtyři koleje - vlevo jedna vlečková, vpravo tři staniční.Opět pohled z lávky pro pěší, která překračuje dálnici i přilehlé kolejiště zrušené stanice. K jihojihovýchodu pokračují čtyři koleje - vlevo jedna vlečková, vpravo tři staniční.Opět pohled z lávky pro pěší, která překračuje dálnici i přilehlé kolejiště zrušené stanice. K jihojihovýchodu pokračují čtyři koleje - vlevo jedna vlečková, vpravo tři staniční.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-28]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_120.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze