Brno

Předchozí Zpět Následující

Montážní jáma slouží či spíše sloužila pro údržbu místních vlečkových strojů. Za ní se nachází první a vedle druhá železniční brána do strojírny. Brno, CZE 3. 12. 2016

Montážní jáma slouží či spíše sloužila pro údržbu místních vlečkových strojů. Za ní se nachází první a vedle druhá železniční brána do strojírny.Montážní jáma slouží či spíše sloužila pro údržbu místních vlečkových strojů. Za ní se nachází první a vedle druhá železniční brána do strojírny.Montážní jáma slouží či spíše sloužila pro údržbu místních vlečkových strojů. Za ní se nachází první a vedle druhá železniční brána do strojírny.Montážní jáma slouží či spíše sloužila pro údržbu místních vlečkových strojů. Za ní se nachází první a vedle druhá železniční brána do strojírny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_119.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze