Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled na pětici kolejí bývalé stanice z lávky přes dálniční přivaděč, vybudované na konci 80. let 20. století. Na místě osvětlovacího stožáru vlevo stála původní staniční budova. Brno, CZE 3. 12. 2016

Pohled na pětici kolejí bývalé stanice z lávky přes dálniční přivaděč, vybudované na konci 80. let 20. století. Na místě osvětlovacího stožáru vlevo stála původní staniční budova.Pohled na pětici kolejí bývalé stanice z lávky přes dálniční přivaděč, vybudované na konci 80. let 20. století. Na místě osvětlovacího stožáru vlevo stála původní staniční budova.Pohled na pětici kolejí bývalé stanice z lávky přes dálniční přivaděč, vybudované na konci 80. let 20. století. Na místě osvětlovacího stožáru vlevo stála původní staniční budova.Pohled na pětici kolejí bývalé stanice z lávky přes dálniční přivaděč, vybudované na konci 80. let 20. století. Na místě osvětlovacího stožáru vlevo stála původní staniční budova.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-05]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_113.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze