Brno

Předchozí Zpět Následující

Koleje na východní straně zrušené stanice slouží k odstavování vozů strojírny různého stupně provozuschopnosti, zbývající koleje ve stanici pak ke skladování vesměs všeho, co na železnici v okolí Brna zrovna přebývá. Brno, CZE 17. 2. 2015

Koleje na východní straně zrušené stanice slouží k odstavování vozů strojírny různého stupně provozuschopnosti, zbývající koleje ve stanici pak ke skladování vesměs všeho, co na železnici v okolí Brna zrovna přebývá.Koleje na východní straně zrušené stanice slouží k odstavování vozů strojírny různého stupně provozuschopnosti, zbývající koleje ve stanici pak ke skladování vesměs všeho, co na železnici v okolí Brna zrovna přebývá.Koleje na východní straně zrušené stanice slouží k odstavování vozů strojírny různého stupně provozuschopnosti, zbývající koleje ve stanici pak ke skladování vesměs všeho, co na železnici v okolí Brna zrovna přebývá.Koleje na východní straně zrušené stanice slouží k odstavování vozů strojírny různého stupně provozuschopnosti, zbývající koleje ve stanici pak ke skladování vesměs všeho, co na železnici v okolí Brna zrovna přebývá.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_111.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze