Brno

Předchozí Zpět Následující

Odbočení dvojice vlečkových kolejí výhybkou A1. Vpravo je vidět koleje vyloučené v roce 2015 poté, co byla stanice využita pro skladování vytrahných kolejových polí z rekonstrukce hlavní trati. Brno, CZE 17. 2. 2015

Odbočení dvojice vlečkových kolejí výhybkou A1. Vpravo je vidět koleje vyloučené v roce 2015 poté, co byla stanice využita pro skladování vytrahných kolejových polí z rekonstrukce hlavní trati.Odbočení dvojice vlečkových kolejí výhybkou A1. Vpravo je vidět koleje vyloučené v roce 2015 poté, co byla stanice využita pro skladování vytrahných kolejových polí z rekonstrukce hlavní trati.Odbočení dvojice vlečkových kolejí výhybkou A1. Vpravo je vidět koleje vyloučené v roce 2015 poté, co byla stanice využita pro skladování vytrahných kolejových polí z rekonstrukce hlavní trati.Odbočení dvojice vlečkových kolejí výhybkou A1. Vpravo je vidět koleje vyloučené v roce 2015 poté, co byla stanice využita pro skladování vytrahných kolejových polí z rekonstrukce hlavní trati.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_107.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze