Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled k severu pod mostem ulice Křižíkovy. Spojovací kolej č. 905 stoupá ze severního zhlaví obvodu staré nádraží k moderní stanici. Brno, CZE 17. 2. 2015

Pohled k severu pod mostem ulice Křižíkovy. Spojovací kolej č. 905 stoupá ze severního zhlaví obvodu staré nádraží k moderní stanici.Pohled k severu pod mostem ulice Křižíkovy. Spojovací kolej č. 905 stoupá ze severního zhlaví obvodu staré nádraží k moderní stanici.Pohled k severu pod mostem ulice Křižíkovy. Spojovací kolej č. 905 stoupá ze severního zhlaví obvodu staré nádraží k moderní stanici.Pohled k severu pod mostem ulice Křižíkovy. Spojovací kolej č. 905 stoupá ze severního zhlaví obvodu staré nádraží k moderní stanici.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-05]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_105.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze