Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled obrácený k jihu na severní zhlaví starého královopolského nádraží a nájezdovou rampu, která začíná v místě původní výpravní budovy, jež kvůli ní zmizela v propadlišti dějin. Brno, CZE 17. 2. 2015

Pohled obrácený k jihu na severní zhlaví starého královopolského nádraží a nájezdovou rampu, která začíná v místě původní výpravní budovy, jež kvůli ní zmizela v propadlišti dějin.Pohled obrácený k jihu na severní zhlaví starého královopolského nádraží a nájezdovou rampu, která začíná v místě původní výpravní budovy, jež kvůli ní zmizela v propadlišti dějin.Pohled obrácený k jihu na severní zhlaví starého královopolského nádraží a nájezdovou rampu, která začíná v místě původní výpravní budovy, jež kvůli ní zmizela v propadlišti dějin.Pohled obrácený k jihu na severní zhlaví starého královopolského nádraží a nájezdovou rampu, která začíná v místě původní výpravní budovy, jež kvůli ní zmizela v propadlišti dějin.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-05]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_104.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze