Brno

Předchozí Zpět Následující

Spojovací kolej č. 905 se prodírá hustým křovím nad ústím tunelu staré Ponávky, na místě bývalého rybníka, který byl vysušen před stavbou moderního nádraží. Brno, CZE 17. 2. 2015

Spojovací kolej č. 905 se prodírá hustým křovím nad ústím tunelu staré Ponávky, na místě bývalého rybníka, který byl vysušen před stavbou moderního nádraží.Spojovací kolej č. 905 se prodírá hustým křovím nad ústím tunelu staré Ponávky, na místě bývalého rybníka, který byl vysušen před stavbou moderního nádraží.Spojovací kolej č. 905 se prodírá hustým křovím nad ústím tunelu staré Ponávky, na místě bývalého rybníka, který byl vysušen před stavbou moderního nádraží.Spojovací kolej č. 905 se prodírá hustým křovím nad ústím tunelu staré Ponávky, na místě bývalého rybníka, který byl vysušen před stavbou moderního nádraží.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_102.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze