Brno

Předchozí Zpět Následující

Spojovací kolej č. 905 současné stanice Brno-Královo Pole vede přibližně v trase původní dráhy (resp. strmě klesá z výše umístěné moderní stanice k úrovni bývalé trati), po které jezdily osobní vlaky do roku 1962. Brno, CZE 17. 2. 2015

Spojovací kolej č. 905 současné stanice Brno-Královo Pole vede přibližně v trase původní dráhy (resp. strmě klesá z výše umístěné moderní stanice k úrovni bývalé trati), po které jezdily osobní vlaky do roku 1962.Spojovací kolej č. 905 současné stanice Brno-Královo Pole vede přibližně v trase původní dráhy (resp. strmě klesá z výše umístěné moderní stanice k úrovni bývalé trati), po které jezdily osobní vlaky do roku 1962.Spojovací kolej č. 905 současné stanice Brno-Královo Pole vede přibližně v trase původní dráhy (resp. strmě klesá z výše umístěné moderní stanice k úrovni bývalé trati), po které jezdily osobní vlaky do roku 1962.Spojovací kolej č. 905 současné stanice Brno-Královo Pole vede přibližně v trase původní dráhy (resp. strmě klesá z výše umístěné moderní stanice k úrovni bývalé trati), po které jezdily osobní vlaky do roku 1962.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kralovo_pole_zst/kralovo_pole_zst_101.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze