Brno

Předchozí Zpět Následující

Tak vypadalo stejné místo v létě roku 2016. Paneláky prochází rekonstrukcí a jejich obyvatelé nemají tušení, že na místě parkoviště před jejich domem stála nejstarší ulice dnešních Vinohrad. Brno, CZE 7. 6. 2016

Tak vypadalo stejné místo v létě roku 2016. Paneláky prochází rekonstrukcí a jejich obyvatelé nemají tušení, že na místě parkoviště před jejich domem stála nejstarší ulice dnešních Vinohrad.Tak vypadalo stejné místo v létě roku 2016. Paneláky prochází rekonstrukcí a jejich obyvatelé nemají tušení, že na místě parkoviště před jejich domem stála nejstarší ulice dnešních Vinohrad.Tak vypadalo stejné místo v létě roku 2016. Paneláky prochází rekonstrukcí a jejich obyvatelé nemají tušení, že na místě parkoviště před jejich domem stála nejstarší ulice dnešních Vinohrad.Tak vypadalo stejné místo v létě roku 2016. Paneláky prochází rekonstrukcí a jejich obyvatelé nemají tušení, že na místě parkoviště před jejich domem stála nejstarší ulice dnešních Vinohrad.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kolonie_hamburk_v_brne/kolonie_hamburk_v_brne_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze