Brno

Předchozí Zpět Následující

První obyvatelé vinohradských paneláků koukali na zbytky dělnické kolonie Hamburk z oken svých komfortních bytů. Foto: Ivo Filip. Brno, CZE 14. 3. 1981

První obyvatelé vinohradských paneláků koukali na zbytky dělnické kolonie Hamburk z oken svých komfortních bytů. Foto: Ivo Filip.První obyvatelé vinohradských paneláků koukali na zbytky dělnické kolonie Hamburk z oken svých komfortních bytů. Foto: Ivo Filip.První obyvatelé vinohradských paneláků koukali na zbytky dělnické kolonie Hamburk z oken svých komfortních bytů. Foto: Ivo Filip.První obyvatelé vinohradských paneláků koukali na zbytky dělnické kolonie Hamburk z oken svých komfortních bytů. Foto: Ivo Filip.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kolonie_hamburk_v_brne/kolonie_hamburk_v_brne_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze