Brno

Předchozí Zpět Následující

Na mnoha místech jsou patrné pozůstatky nepečlivé rekonstrukce z 80. a posléze 90. let 20. století. Její součástí byl také podivně asymetrický krb. Brno, CZE 30. 8. 2017

Na mnoha místech jsou patrné pozůstatky nepečlivé rekonstrukce z 80. a posléze 90. let 20. století. Její součástí byl také podivně asymetrický krb.Na mnoha místech jsou patrné pozůstatky nepečlivé rekonstrukce z 80. a posléze 90. let 20. století. Její součástí byl také podivně asymetrický krb.Na mnoha místech jsou patrné pozůstatky nepečlivé rekonstrukce z 80. a posléze 90. let 20. století. Její součástí byl také podivně asymetrický krb.Na mnoha místech jsou patrné pozůstatky nepečlivé rekonstrukce z 80. a posléze 90. let 20. století. Její součástí byl také podivně asymetrický krb.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Hotel_obora_brno/hotel_obora_brno_33.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze