Brno

Předchozí Zpět Následující

V hromadách tiskovin lze nalézt i jiné klenoty. V roce 1990 například Česká a Slovenská federativní republika zavedla bezvízový styk s Rumunskem. Brno, CZE 30. 8. 2017

V hromadách tiskovin lze nalézt i jiné klenoty. V roce 1990 například Česká a Slovenská federativní republika zavedla bezvízový styk s Rumunskem.V hromadách tiskovin lze nalézt i jiné klenoty. V roce 1990 například Česká a Slovenská federativní republika zavedla bezvízový styk s Rumunskem.V hromadách tiskovin lze nalézt i jiné klenoty. V roce 1990 například Česká a Slovenská federativní republika zavedla bezvízový styk s Rumunskem.V hromadách tiskovin lze nalézt i jiné klenoty. V roce 1990 například Česká a Slovenská federativní republika zavedla bezvízový styk s Rumunskem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Hotel_obora_brno/hotel_obora_brno_18.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze