Brno

Předchozí Zpět Následující

Ztichlá hala je nanejvýš působivá. Člověk se nedobrovolně dostává do historie, musí přemýšlet o tom, co se tu odehrávalo za posledních 137 let. Hukot strojů, pach uhelného kouře, houkání vlaků, ruch stávek, rány výstřelů a výbuchy leteckých pum, ticho skladů a bouchání dveří od aut ranního zásobování, křik dětí z nedalekého hřiště, škody po záplavách, hemžení stavebních dělníků a pohnuté osudy bezdomovců, to všechno se odehrávalo za zdmi továrny. Brno, CZE 9. 10. 2017

Ztichlá hala je nanejvýš působivá. Člověk se nedobrovolně dostává do historie, musí přemýšlet o tom, co se tu odehrávalo za posledních 137 let. Hukot strojů, pach uhelného kouře, houkání vlaků, ruch stávek, rány výstřelů a výbuchy leteckých pum, ticho skladů a bouchání dveří od aut ranního zásobování, křik dětí z nedalekého hřiště, škody po záplavách, hemžení stavebních dělníků a pohnuté osudy bezdomovců, to všechno se odehrávalo za zdmi továrny.Ztichlá hala je nanejvýš působivá. Člověk se nedobrovolně dostává do historie, musí přemýšlet o tom, co se tu odehrávalo za posledních 137 let. Hukot strojů, pach uhelného kouře, houkání vlaků, ruch stávek, rány výstřelů a výbuchy leteckých pum, ticho skladů a bouchání dveří od aut ranního zásobování, křik dětí z nedalekého hřiště, škody po záplavách, hemžení stavebních dělníků a pohnuté osudy bezdomovců, to všechno se odehrávalo za zdmi továrny.Ztichlá hala je nanejvýš působivá. Člověk se nedobrovolně dostává do historie, musí přemýšlet o tom, co se tu odehrávalo za posledních 137 let. Hukot strojů, pach uhelného kouře, houkání vlaků, ruch stávek, rány výstřelů a výbuchy leteckých pum, ticho skladů a bouchání dveří od aut ranního zásobování, křik dětí z nedalekého hřiště, škody po záplavách, hemžení stavebních dělníků a pohnuté osudy bezdomovců, to všechno se odehrávalo za zdmi továrny.Ztichlá hala je nanejvýš působivá. Člověk se nedobrovolně dostává do historie, musí přemýšlet o tom, co se tu odehrávalo za posledních 137 let. Hukot strojů, pach uhelného kouře, houkání vlaků, ruch stávek, rány výstřelů a výbuchy leteckých pum, ticho skladů a bouchání dveří od aut ranního zásobování, křik dětí z nedalekého hřiště, škody po záplavách, hemžení stavebních dělníků a pohnuté osudy bezdomovců, to všechno se odehrávalo za zdmi továrny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dvorni_trakt_tovarny_moravan/dvorni_trakt_tovarny_moravan_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze