Brno

Předchozí Zpět Následující

Ať už byla původní funkce západního křídla dvorní přístavby za továrnou Moravan jakákoliv, zůstává dodnes jedním z posledních působivých fragmentů mizejícího industriálního Brna. Brno, CZE 9. 10. 2017

Ať už byla původní funkce západního křídla dvorní přístavby za továrnou Moravan jakákoliv, zůstává dodnes jedním z posledních působivých fragmentů mizejícího industriálního Brna.Ať už byla původní funkce západního křídla dvorní přístavby za továrnou Moravan jakákoliv, zůstává dodnes jedním z posledních působivých fragmentů mizejícího industriálního Brna.Ať už byla původní funkce západního křídla dvorní přístavby za továrnou Moravan jakákoliv, zůstává dodnes jedním z posledních působivých fragmentů mizejícího industriálního Brna.Ať už byla původní funkce západního křídla dvorní přístavby za továrnou Moravan jakákoliv, zůstává dodnes jedním z posledních působivých fragmentů mizejícího industriálního Brna.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dvorni_trakt_tovarny_moravan/dvorni_trakt_tovarny_moravan_23.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze