Brno

Předchozí Zpět Následující

Výhled z jediného severozápadního okna směrem za řeku je výmluvným dokladem postupného přerodu tovární čtvrti výrobních hal a pavlačových dělnických bytů na luxusní rezidenční čtvrť, která postupně zapomíná na svoji historii. Brno, CZE 9. 10. 2017

Výhled z jediného severozápadního okna směrem za řeku je výmluvným dokladem postupného přerodu tovární čtvrti výrobních hal a pavlačových dělnických bytů na luxusní rezidenční čtvrť, která postupně zapomíná na svoji historii.Výhled z jediného severozápadního okna směrem za řeku je výmluvným dokladem postupného přerodu tovární čtvrti výrobních hal a pavlačových dělnických bytů na luxusní rezidenční čtvrť, která postupně zapomíná na svoji historii.Výhled z jediného severozápadního okna směrem za řeku je výmluvným dokladem postupného přerodu tovární čtvrti výrobních hal a pavlačových dělnických bytů na luxusní rezidenční čtvrť, která postupně zapomíná na svoji historii.Výhled z jediného severozápadního okna směrem za řeku je výmluvným dokladem postupného přerodu tovární čtvrti výrobních hal a pavlačových dělnických bytů na luxusní rezidenční čtvrť, která postupně zapomíná na svoji historii.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dvorni_trakt_tovarny_moravan/dvorni_trakt_tovarny_moravan_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze