Brno

Předchozí Zpět Následující

Protější, o půl století mladší budova obytného domu na Zábrdovické ulici má také svoje jedinečné kouzlo. I když je zde většina úhlů pravých, rozeklanost fasády společně s přiměřenou omšelostí umí učinit docela obyčejný dům krásným. Brno, CZE 9. 10. 2017

Protější, o půl století mladší budova obytného domu na Zábrdovické ulici má také svoje jedinečné kouzlo. I když je zde většina úhlů pravých, rozeklanost fasády společně s přiměřenou omšelostí umí učinit docela obyčejný dům krásným.Protější, o půl století mladší budova obytného domu na Zábrdovické ulici má také svoje jedinečné kouzlo. I když je zde většina úhlů pravých, rozeklanost fasády společně s přiměřenou omšelostí umí učinit docela obyčejný dům krásným.Protější, o půl století mladší budova obytného domu na Zábrdovické ulici má také svoje jedinečné kouzlo. I když je zde většina úhlů pravých, rozeklanost fasády společně s přiměřenou omšelostí umí učinit docela obyčejný dům krásným.Protější, o půl století mladší budova obytného domu na Zábrdovické ulici má také svoje jedinečné kouzlo. I když je zde většina úhlů pravých, rozeklanost fasády společně s přiměřenou omšelostí umí učinit docela obyčejný dům krásným.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dvorni_trakt_tovarny_moravan/dvorni_trakt_tovarny_moravan_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze