Brno

Předchozí Zpět Následující

Naopak jihozápadním směrem se nabízí výhled do tovární zahrady, kouzelné svojí opuštěnou zdivočelou zanedbaností. Zhruba tudy protékala před dvěma stovkami let původní nezregulovaná Svitava - to přidává místu na tajemnosti. Brno, CZE 9. 10. 2017

Naopak jihozápadním směrem se nabízí výhled do tovární zahrady, kouzelné svojí opuštěnou zdivočelou zanedbaností. Zhruba tudy protékala před dvěma stovkami let původní nezregulovaná  Svitava - to přidává místu na tajemnosti.Naopak jihozápadním směrem se nabízí výhled do tovární zahrady, kouzelné svojí opuštěnou zdivočelou zanedbaností. Zhruba tudy protékala před dvěma stovkami let původní nezregulovaná  Svitava - to přidává místu na tajemnosti.Naopak jihozápadním směrem se nabízí výhled do tovární zahrady, kouzelné svojí opuštěnou zdivočelou zanedbaností. Zhruba tudy protékala před dvěma stovkami let původní nezregulovaná  Svitava - to přidává místu na tajemnosti.Naopak jihozápadním směrem se nabízí výhled do tovární zahrady, kouzelné svojí opuštěnou zdivočelou zanedbaností. Zhruba tudy protékala před dvěma stovkami let původní nezregulovaná  Svitava - to přidává místu na tajemnosti.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dvorni_trakt_tovarny_moravan/dvorni_trakt_tovarny_moravan_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze