Brno

Předchozí Zpět Následující

Dodnes se tu nachází několik hromad nejrůznějšího materiálu. Těžko říct, kdo nanosil do patra věci, které lze bez dlouhého rozmýšlení nazvat odpadem. Brno, CZE 9. 10. 2017

Dodnes se tu nachází několik hromad nejrůznějšího materiálu. Těžko říct, kdo nanosil do patra věci, které lze bez dlouhého rozmýšlení nazvat odpadem.Dodnes se tu nachází několik hromad nejrůznějšího materiálu. Těžko říct, kdo nanosil do patra věci, které lze bez dlouhého rozmýšlení nazvat odpadem.Dodnes se tu nachází několik hromad nejrůznějšího materiálu. Těžko říct, kdo nanosil do patra věci, které lze bez dlouhého rozmýšlení nazvat odpadem.Dodnes se tu nachází několik hromad nejrůznějšího materiálu. Těžko říct, kdo nanosil do patra věci, které lze bez dlouhého rozmýšlení nazvat odpadem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-16]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Dvorni_trakt_tovarny_moravan/dvorni_trakt_tovarny_moravan_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze